Більше десятка шкіл Кіровоградщини безкоштовно користуються електронними журналами

374
кількість переглядів
Електронний журнал
https://znayshov.com/

На Кіровоградщини 12 шкіл підключили безкоштовний сервіс електронних журналів і щоденників E-Journal, передає CBN з посиланням на пресслужбу ОДА.

За словами заступниці директора обласного департаменту освіти і науки Ельзи Лещенко, вчителі вже створили 755 електронних журналів.

«До E-Journal область долучилася торік наприкінці грудня. Наразі сервіс працює у режимі дослідної експлуатації. Також його постійно вдосконалює Інститут освітньої аналітики», – розповіла Ельза Лещенко.

Проєкт, розроблений у надрах Міносвіти, покликаний спростити документообіг для шкіл і посилити комунікацію між учителями, батьками й учнями з питань оцінювання знань, змін у розкладі занять та відвідування дітьми школи. Проте він не є обов’язковим для освітніх закладів.

Окремі школи Кропивницького, Олександрії, Світловодська та Знам’янки вже мали досвід із впровадження електронних журналів на таких електронних платформах, як «Нові знання», «Єдина школа», «Моя школа», Google Classroom.

У Кіровоградській області – 310 шкіл і 196 філій.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.