На Кіровоградщині робитимуть ще більше ПЛР-тестувань

339
кількість переглядів
ПЛР-тестування

У Кропивницькому з’явилась можливість робити ще більше ПЛР-тестувань.

Робити тести будуть у вірусологічному відділі регіональної держлабораторії Держпродспоживслужби – обласний лабораторний центр закінчив верифікацію результатів досліджень на відповідність, повідомили CBN у пресслужбі ОДА.

«Для проведення досліджень використовуються три приміщення лабораторії: кімната пробопідготовки, кімната виділення та кімната ампліфікації, які укомплектовані необхідним обладнанням. До роботи залучені провідні фахівці вірусологічного відділу», – заявив начальник установи Ігор Бойчук.

Лабораторія має необхідне обладнання для проведення тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, реактиви й тест-системи. Проте вона не відбирає зразки самостійно, а працює з наданим біоматеріалом.

«Залучення до роботи ще однієї лабораторії дасть можливість розвантажити обласний лабцентр і збільшити кількість тестувань», – наголосив Ігор Бойчук.

Потужність лабораторії – до 100 проб на добу.

Нагадаємо ПЛР-лабораторія в обласній лікарні проводить до 50 досліджень на добу, обласний лабцентр – до півтори тисячі проб на добу.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.