Підозрюваний у резонансному вбивстві киянки кропивничанин травмувався у СІЗО

0
1258
views

Суд продовжив арешт кропивничанину Сергію Бутку, якого підозрюють у вбивстві киянки.

Про це у Facebook написала цивільна дружина Бутка Леся Рой.

Бутко перебуватиме у СІЗО щонайменше до 11 березня.

«Суд не взяв до уваги, що йому потрібне нормальне лікування – глибокі опіки обох ніг, на суд привозять обмотаним скотчем поверх бинтів, взуття поверх бинтів не налазить, ледве ступає (вражені саме ступні). Як я почула – ніяких речових доказів за два місяці не знайдено, ніякі експертизи не проведено (на їх проведення дали ще три місяці), є лише слова свідка», – йдеться у дописі.

Опіки на ногах з’явилися через те, що, за даними Лесі Рой, Сергій Бутко «за офіційною бомажкою, роззувся і поливав себе кип’ятком, завдавши таких опіків, що вже два місяці не може взутись і ледве ходить».

Кропивничанина звинувачують у резонансному вбивстві киянки. Чому не все так просто

Нагадаємо, 13 листопада перехожі знайшли на вулиці Ягідній у Києві труп молодої жінки з простреленою головою. Згодом з’ясували її особу – 30-річна Раїса Валуйська. За даними «Судово-юридичної газети», жінка не дожила кілька днів до свого 31-річчя. У її помешканні постійно відбувалися п’янки.

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві – 44-річного кропивничанина Сергія Бутка, який живе у столиці разом зі співачкою та волонтеркою Лесею Рой.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.