В Олександрії максимально штрафують за створення стихійних смітників

602
кількість переглядів
будівельне сміття

В міській раді Олександрії констатують, що незважаючи на систематичні рейди і роботу з порушниками, з’являються стихійні сміттєзвалища, передає CBN з посиланням на пресслужбу міськради.

Лише за грудень 2020 року муніципальна безпека склала 19 протоколів на порушників, які вивозили з приватного сектору на пустирі та у лісосмуги будівельні відходи і побутове сміття.

Адмінкомісія уже розглянула частину протоколів на порушників та прийняла рішення про стягнення максимальних штрафів. За несанкціонований вивіз сміття передбачається штраф для фізичних осіб у розмірі 1360 грн, на юридичних – 1700 грн.

В муніципальній безпеці попередили: громадянам, які створюють стихійні смітники, не вдасться уникнути покарання, адже майже всі порушники оперативно ідентифікуються і притягуються до адміністративної відповідальності.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.