«Тарифний майдан» в Олександрії: Сергій Кузьменко пропонує звернутися до Президента, Кабміну та парламенту

808
кількість переглядів

Жителі Олександрії влаштували «тарифний майдан», зібравшись під стінами міськради.

Про це повідомляє CBN з посиланням на facebook-стoрінку міського голови Сергія Кузьменка.

«Сьогодні вийшов до людей, які зібралися під стінами міської ради. Так, проблема є. Але давайте дивитися в корінь. Є люди, які хочуть справедливості, і ми, безумовно, на їхньому боці. А є політичний інтерес деяких партій, які від цієї історії хочуть політичних дивідендів. Політичні діячі, які привели людей під міську раду, точно знають, що на місцях ця проблема не вирішується. І все, що місто може зробити – це стати на сторону людей. Так от – міська влада і без політичних тисків – з людьми! І міська влада зробить усе від себе залежне, щоб донести позицію людей вище», — йдеться в повідомленні.

За словами Сергія Кузьменка, на найближчій сесії міської ради він запропонує депутатам звернутися до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради щодо неприпустимості зростання цін на постачання і розподіл електроенергії та природного газу.

«Я – не за політику, а за людей!», — констатував Сергій Кузьменко.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.