У Кропивницькому капітально відремонтують дитячу поліклініку

1723
кількість переглядів
дитяча поліклініка
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

У Кропивницькому планують капітально відремонтувати дитячу міську поліклініку №1.

Як розповіла CBN начальниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук, проєкт розрахований на два роки. Зараз планують, що і де буде знаходитись в оновленій поліклініці.

«Займаємося виготовленням медичного завдання, плануємо сконцентрувати там максимально всі консультативно-діагностичні служби. Розмістяться там повноцінно лікарі первинної ланки охорони здоров’я, лікарські дитячі амбулаторії. Як варіант розглядається розміщення там також дитячої стоматологічної поліклініки, аби максимально сконцентрувати всю медичну допомогу дитячому населенню в центрі міста, в доступному такому місці. Я думаю, приміщення матиме належний вигляд, належний санітарно технічний стан», — розповіла Оксана Макарук.

Вона додала, що триває процес реорганізації двох закладів: об’єднується дитяча міська лікарня («Добруджа») та дитяча міська поліклініка.

«Я думаю, до кінця першого півріччя ми завершимо цей процес. Він був викликаний реальною необхідністю зміцнити матеріальо-технічну базу, покращити якість. Хочемо зміцнити заклад і зробити його повноцінним і потужнішим. Поліклініка буде у структурі лікарні. Дитяча лікарня, можливо, ближче буде розташована, якщо нам все вдасться, але це поки в секреті», — розповіла очільниця медичної мережі міста.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.