У Кропивницькому за 3 роки та майже 2 мільйона хочуть сформувати позитивний інвестиційний імідж міста

421
кількість переглядів
міськрада
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

У Кропивницькому планують прийняти Програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу міста на 2021-2023 роки, передає CBN.

На фінансування заходів Програми з загального фонду бюджету міста передбачають виділити 1830 тис. грн.: 350 тис. грн. на цей рік і по 740 тис. грн. на два наступні. Фактичне ж фінансування здійснюватиметься в межах бюджетних призначень. Також розраховують на інші джерела.

Розробники Програми переконані, що три роки є достатнім часом «для отримання позитивних результатів у сфері зміцнення міжнародного іміджу міста, досягнення конкретних домовленостей та налагодження взаємовигідних міжнародних зв’язків».

Постійна комісія міськради з питань архітектурної діяльності, містобудування та капітального будівництва на сьогоднішньому засідання підтримала програму.

Нагадаємо, що у Кропивницькому у 2019 році створили інвестиційний вебсайт міста, проте він вже потребує покращення, на що в рамках Програми планують виділити 30 тисяч.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.