СБУ допомогла донараховувати до держбюджету понад 2,5 млрд грн митних платежів

286
кількість переглядів
гроші

Протягом 2020 року підрозділи Служби безпеки України допомогли донараховувати понад 2,5 млрд грн митних платежів до держбюджету, передає CBN з посиланням на пресслужбу СБУ.

При виявлені порушень митних правил вилучили контрабандних товарів на 510 мільйонів гривень.

СБУ виявила порушення у виконанні службових обов’язків та повідомила про підозри 53 митникам, 31 прикордоннику, 10 контролюючим на кордоні. 12 працівників прикордонної служби та 4 митної засудили. За ст. 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України вироки отримали 36 осіб.

У межах відпрацювання зведеними мобільними групами співробітників СБУ на державному та митному кордонах України продовжуються заходи із виявлення та локалізації сталих корупційних схем і механізмів незаконного ввезення в Україну контрабанди, яка загрожує економічному потенціалу країни та завдає критичних втрат держбюджету.

СБУ стоїть на перешкоді спроб іноземних спецслужб, організованих злочинних угруповань та окремих осіб використати українських митників і прикордонників у своїх інтересах. Зараз відпрацювання проводиться у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернівецькій, Чернігівській, Донецькій та Луганській областях.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.