ФК «Олександрія» розпочав навчально-тренувальний збір у Туреччині

346
кількість переглядів
фк олександрія

Офіційна делегація олександрійців вчора, 21 січня, вилетіла до Туреччини.

Про це СВN повідомили у пресслужбі ФК «Олександрія».

Розмістилися наші земляки вже традиційно на своєму першому зимовому зборі в готелі Goldсity, який розташований в турецькій Аланії. На турецьких зборах до основного складу команди приєдналися гравці молодіжки: В’ячеслав Борисенко, Андрій Глоба, Андрій Новіков, Валерій Самар та Микита Дудка. Також до Туреччини полетів і Кирило Дришлюк, який нещодавно повернувся до «Олександрії» з оренди у латвійському «Спартаксу».

Перед виїздом команди до аеропорту Кирило Ковалець отримав нагороду «Кращий гравець ФК «Олександрія» 2020 року».

Цю нагороду Кирило отримав вже другий рік поспіль. Під час голосування в соцмережах він набрав найбільшу кількість голосів серед уболівальників олександрійського клубу. В трійці лідерів також опинилися Євген Банада та Валерій Лучкевич.

Кирило Ковалець
Кирило Ковалець

Сьогодні зранку весь колектив, який перебуває на зборі в Аланії, щиро привітав почесного президента ФК «Олександрія» Сергія Кузьменка із Днем народження. А далі розпочалася запланована напружена тренувальна робота

Нагадаємо, що «Олександрія» на зборах проведе чотири контрольних поєдинки: 24 січня —  «Македонія Гьорче Петров» (Македонія), 26 січня — «ЦСКА 1948» (Болгарія), 29 січня  – «Славія» та «Арда» (Болгарія).

Фото ФК «Олександрія»

фк "олександрія"

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.