На Кіровоградщині через трагедію у Харкові перевірять заклади для літніх людей

291
кількість переглядів
пожежа

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко розпорядився перевірити заклади для літніх людей, розташовані на території області.

Про це він написав у Telegram, передає кореспондент CBN.

У дописі сказано: «Страшна біда в харківському будинку для літніх людей змушує і нас належним чином реагувати. Ми не маємо права допустити повторення трагедії.

Доручив своїй заступниці Світлані Лобановій невідкладно спільно з надзвичайниками та правоохоронцями відпрацювати питання створення комісій у районах. Також до роботи долучити фахівців інших підрозділів. І в найкоротші терміни перевірити заклади соціального спрямування: пансіонати для літніх людей, притулки, хостели».

Нагадаємо, 21 січня о 15:03 у Харкові на вул. Нижня Гиївська, 150Б, у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі.

О 16:14 пожежу локалізували на площі 100 м кв. О 16:53 – ліквідували. На місці пожежі виявили тіла 15 людей.

За попередньою інформацією прокуратури, пожежа у приватному будинку для літніх людей, яка забрала 15 життів, сталася через необережне поводження з електронагрівальними приладами.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.