В Олександрії незабаром відкриється льодова арена

343
кількість переглядів
льодова арена

В Олександрії 25 січня розпочинає роботу льодова арена, передає CBN.

Попередньо підрядна організація заасфальтувала майданчик і встановила над ним спеціальний купол – опорно-повітряну конструкцію, яке захищає поле від зовнішніх ушкоджень і підтримує необхідну температуру всередині.

Завершили всі ремонтні та підготовчі роботи, нанесли розмітку та провели останні тестування льоду.

На території льодової арени працюватиме кафе, роздягальня, пункт прокату ковзанів та громадський туалет.

Графік роботи катка: із 10.00 до 22.00 щодня, без вихідних. Вартість послуг різна. Так, прокат ковзанів коштує 20 грн, хоча дозволяється приходити і з власним спортивним інвентарем. Дитячий квиток вартує від 50 грн/ год до 80 грн/безліміт. Дорослий відповідно – 80 грн/год і 120 грн/безліміт.

Льодова арена знаходиться на території колишнього ЗНЗ № 4 по вулиці Івана Чиркіна, 6.

Будівництво катка тривало півроку. На реалізацію інвестиційного проєкту «Встановлення льодової арени» з міського бюджету ТОВ «МЕДОНОС» надали безвідсоткову фінансову допомогу на зворотній основі у розмірі 1 млн грн.
За ці кошти було придбали холодильне обладнання та створили 19 робочих місць. Для фінансування проєкту підприємство узяло кредит на суму 2,5 млн грн.

Підтримуючи ініціативу, міська рада за 1 грн на рік надала бізнесу в оренду приміщення школи і частину земельної ділянки на умовах безоплатного особового строкового сервітуту.

Згодом на базі льодової арени для маленьких олександрійців планується відкрити дві секції, а саме – хокею та фігурного катання.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.