Стало відомо, скільки на Кіровоградщині коштує гектар землі

11771
кількість переглядів
земля

Гектар ріллі на Кіровоградщині коштує 31 тисячу 888 гривень, передає CBN з посиланням на «Слово і діло».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Таку нормативну грошову оцінку сільськогосподарської землі в Україні оприлюднив Держгеокадастр. Її використовують для розрахунку земельного податку, визначення розміру державного мита та орендної плати за ділянки.

Станом на початок цього року найдорожча рілля в Черкаській області – 33 тис. 646 грн за один гектар. Найдешевша – у Житомирські області. Там гектар оцінили у 21 тис. 411 грн.

Земля на Кіровоградщині оцінена дорожче ніж на Дніпропетровщині (30 тис. 251 грн/га) чи Одещині (31 тис. 17 грн/га), але дешевше, ніж в Донецькій (31 тис. 111 грн/га) та Харківській (32 тис. 237 грн/га) областях.

Нагадаємо, що з 1 липня 2021 року в Україні запрацює ринок землі. До 1 січня 2030 року ціна земельної ділянки не може бути меншою її нормативної грошової оцінки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.