Ексзаступник мера Кропивницького подав на нього до суду

581
кількість переглядів

Колишній заступник міського голови Кропивницького Андрія Райковича Андрій Паливода подав на нього до суду.

Кропивницький адміністративний суд відкрив провадження у справі 4 січня і призначив підготовче засідання на 11:00 3 лютого.

Андрій Паливода вимагає: «- скасувати рішення Кропивницької міської ради №12 від 04.12.2020 про звільнення його з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 04.12.2020 у зв’язку із закінченням строку повноважень;

– поновити його на попередньому місці роботи – на посаді директора департаменту – начальника управління економіки Департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради міста Кропивницького;

– стягнути з Кропивницької міської ради на його користь заробітну плату за час вимушеного прогулу з 04.12.2020 по день винесення рішення по справі».

Суд вирішив «прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі».

Нагадаємо, до роботи заступником міського голови Кропивницького Андрій Паливода очолював економічний департамент міськради. Нині департаментом керує Ніна Рахуба.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.