У Кропивницькому тимчасово зменшать кількість громадського транспорту

1502
кількість переглядів
тролейбус
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

У Кропивницькому тимчасово зменшать обсяги перевезень пасажирів, передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час сьогоднішнього брифінгу розповів начальник управління розвитку транспорту і зв’язку Віктор Житник.

Він розповів, що через обмеження, впровадженні під час карантину, тролейбуси провозять удвічі менше городян, обсяг перевезень в автобусах впав у 2,5 рази. За статистикою, за 11 місяців кількість пасажирів зменшився на 51% у порівнянні з минулим роком. Тому в управлінні прийняли рішення про оптимізацію роботи громадського транспорту.

Зокрема, КП «Електротранс» з 18.30 до 21.00, коли значно падає пасажиропотік, зніматиме автобуси з рейсів. Наприклад, на маршруті №103 буде працювати дві, а не три машини. З 21.00 на всіх автобусних рейсах транспорт працювати не буде, крім двох машин на маршрутах №№274 і 104а.

На тролейбусних маршрутах, як показав аналіз, пасажиропотік зменшується з 19.30. Тому з цього часу до 21.00 зменшать кількість тролейбусів. З 21.00 тролейбуси їздити не будут, за виключенням маршрутів №№7, 9, 10, 10а, де будуть задіяні по одному тролейбусу.

Кропивничанам також треба пам’ятати, що в місті з 350 маршруток в рейси виходять лише 190-200.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.