Негода: Закладам освіти Кіровоградщини рекомендували бути готовими перейти на дистанційку 

1170
кількість переглядів
негода
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Міністерство освіти і науки України рекомендує керівникам закладів освіти семи областей і зокрема Кіровоградської через ускладнення погодних умов бути готовими до переходу освітнього процесу на дистанційну форму, передає CBN з посиланням на пресслужбу МОН.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Наголошується на необхідності перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у режим підвищеної готовності», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві чекають на впровадження «додаткових заходів щодо запобігання переохолодженню учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов».

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.