Олександрійці вперше поступилися в Туреччині

412
кількість переглядів

У другому матчі сьогоднішнього дня команда Володимира Шарана зазнала поразки – 1:3.

ФК «Олександрія» в рамках навчально-тренувального збору, який продовжується в Туреччині, сьогодні зіграли два поєдинки – повідомили СВN у пресслужбі олександрійського клубу. У першій зустрічі наші земляки, завдяки голу Максима Третьякова з пенальті, переграли  «Анталіяспор» U-19 – 1:0. У другому матчі олександрійці зустрічалися з представником Першої ліги Болгарії – клубом «Арда» з міста Кирджалі, який посідає четверте місце в своїй першості. Початок протиборства залишився за підопічними Володимира Шарана, які повели в рахунку після влучного удару Каспарса Дубри. Та згодом болгари перехопили ініціативу й тричі вразили ворота українців. Фінальний свисток зафіксував першу поразку ФК «Олександрія» з рахунком – 1:3.

Стартовий склад ФК «Олександрія» : Олег Білик, Владислав Бабогло, Каспарс Дубра, Олександр Мельник, Роман Вантух, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Валерій Лучкевич, Максим Третьяков, Денис Устименко, Артем Сітало.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.