У Кропивницькому кількість автобусів та тролейбусів зросте ще на 20 машин

1663
кількість переглядів
тролейбус
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

У Кропивницькому затвердили Програму розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку на 2021 – 2023 роки, передає кореспондент CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Зокрема, йдеться про придбання 10 нових автобусів середньої пасажиромісткості на умовах фінансового лізингу та 10 нових тролейбусів з автономним ходом.

Також планують придбати дві підстанції для підзарядки тролейбусів з автономним ходом та їх приєднання до електричних мереж ПрАТ «Кіровоградобленерго» на Лелеківці та в селищі Новому.

Бюджет програми – 131 мільйон 800 тисяч гривень.

У програмі також прописано впровадження диспетчеризації управління та моніторингу міського пасажирського транспорту за допомогою GPS-навігаційного обладнання. Подібний пункт містила й попередня програма.

У програмі прописані організація перевезення пільговиків містом та до садово-городніх товариств тощо.

«За статистичними даними, станом на 1 липня 2020 року чисельність населення міста складає 228,9 тис. осіб, для задоволення потреб якого в пасажирських перевезеннях створена мережа міських маршрутів, яка сформована з 48 автобусних та восьми тролейбусних маршрутів. На вказаних маршрутах транспортні засоби працюють у звичайному режимі руху та режимі маршрутного таксі і здійснюють перевезення пільгових категорій пасажирів.

Щоденний обсяг перевезень автомобільним транспортом загального користування у м. Кропивницькому складає 202 тис. пасажирів.

Для обслуговування автобусної маршрутної мережі використовуються в середньому 370 автобусів: 20 – великої місткості, 27 – середньої місткості та 323 мікроавтобуси.

Майже 87% рухомого складу – це автобуси, які розраховані на перевезення не більше 18 пасажирів, що експлуатуються більше ніж 10 років», – йдеться у програмі.

Нагадаємо, що позавчора у маршрутки на ходу відпали колеса, а вчора кермова тяга.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.