Кілька територіальних громад Кіровоградщини отримають дільничних поліцейських

647
кількість переглядів
поліція

Сьогодні, 3 лютого, голови Кетрисанівської, Долинської, Пантаївської, Рівнянської, Попельнястої територіальних громад, а також староста селища Нового підписали меморандум про співпрацю з поліцією області.

Про це передає кореспондент CBN.

Відтепер у цих територіальних громадах буде свій дільничний.

Рік тому, коли програма «Поліцейський офіцер громади» почала свою роботу, до неї долучилося 14 ОТГ області. Громада забезпечує поліцейського житлом та машиною.

«Злочинність зменшилась, а дисципліна покращилася. Результатами роботи є розкриття старих злочинів, які роками не розкривалися, врятовані життя та ще багато-багато чого позитивного», — розповідає Новопразький селищний голова Богдан Куруп.

До даної програми в цьому році планує долучитися й Олександрія. До міста приєдналися три села, відтак, необхідне забезпечення правопорядку на їх території, розповідає перший заступник міського голови Юрій Гугленко.

«Це віддаленні населенні пункти, які знаходяться на відстані більше десяти кілометрів. Тому є нагальна необхідність для забезпечення там правопорядку в створенні відповідних поліцейських станцій. На виконкомі міської ради й на сесії була прийнята програма запобігання злочинності. Вона передбачає фінансування, допомогу з місцевого бюджету управлінню МВС і саме створення поліцейської станції», — додав Юрій Гугленко.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.