До бюджету Олександрії за місяць надійшло на 3 млн більше, ніж планували

743
кількість переглядів
Олександрійська міськрада

За перший місяць 2021 року до бюджету Олександрії надійшло на 3 млн грн більше, ніж планували фінансисти.

Про це під час сьогоднішнього засідання виконкому Олександрійської міської ради заявив очільник міста Сергій Кузьменко, передає CBN.

На думку міського голови, це надасть громаді можливості для активнішого розвитку.

«Підсумовуючи результати роботи у січні, маємо позитивну динаміку. За місяць до міського бюджету надійшло на 3 млн грн більше, ніж планували фінансисти. А це означає, що відкриваються нові можливості для реалізації нових проектів та розвитку Олександрійської територіальної громади», – заявив Сергій Кузьменко.

Попри низку організаційних моментів, пов’язаних з територіально-адміністративною реформою, виконком розглянув питання, що стосуються дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Крім того, Сергій Кузьменко зосередився на освітній сфері. Після відвідування шкіл він доручив окрему увагу приділити питаннями під’їзних шляхів, місць для паркування автомобілів та пішохідних доріжок поруч з навчальними закладами.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.