Інспектора Петрівської колонії судитимуть за вимагання грошей у в’язня

297
кількість переглядів
ДБР

Слідчі ТУ ДБР у Миколаєві завершили досудове розслідування стосовно молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Державної установи «Петрівська виправна колонія (№49)».

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Встановлено, що 19-річний посадовець вимагав 20 000 гривень за «невиявлення заборонених предметів» у одного з ув’язнених, який відбував покарання за розбій, а також за «вплив на членів комісії з метою прийняття ними рішення про направлення до суду подання про звільнення від покарання».

Слідчі ДБР 9 листопада 2020 року затримали працівника держустанови під час одержання неправомірної вигоди в порядку статті 208 КПК України.

3 лютого 2021 року обвинувальний акт направили до суду. Посадовець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за невчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої влади (ч. 1 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Оперативний супровід здійснює УСБУ в Кіровоградській області, процесуальне керівництво – Кіровоградська обласна прокуратура.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.