«Просто – не просто»: чи спроможний АМКУ перебороти олігархічно-управлінську спайку

396
кількість переглядів
Олександр Корнюша

На переконання депутата Кропивницької міськради він ОПЗЖ Олександра Корнюші, боротися треба не з наслідками, а з причинами різкого стрибка тарифів.

«У нас ціна формується за принципом хабу в Нідерландах. Яке мають відношення Нідерланди до України?» – задався він питанням під час запису ток-шоу «Просто – не просто» з Дариною Романською, передає CBN.

«Народ, який делегував у владу цих людей, має право запитати: чому моя власність використовується мені на шкоду? Чому я, незабезпечений ні матеріально, ні фінансово, повинен платити отакі катастрофічні, катапультні тарифи?» – звернувся гість студії до присутніх.

Депутат згадав слова екс-міністра економіки та нардепа Віктора Суслова про те, що вартість газу українського видобутку коштує 60-100 доларів/куб. м.

«Україна видобуває до 20 млрд кубометрів газу. Цього газу достатньо, щоб наситити внутрішній ринок, – заявив він і продовжив. – Це олігархічний капітал впливає на процеси формування тарифів. Побороти АМКУ всю цю олігархічно-управлінську складову практично неможливо. Це моя стовідсоткова гарантія як колишнього працівника Антимонопольного комітету».

Щоб дізнатися позицію щодо тарифів голови фракції ПП «Слуга Народу» міськради Ольги Ковальова-Алокілі, голови обласної організації «ЄС» Сергій Коваленко та депутата облради від «Батьківщини» Андрія Табачука, вмикайте телеканал «Вітер» сьогодні, 5 лютого, о 19:15.

На вас чекає найкраще ток-шоу Кіровоградщини.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.