В Олександрії створюють хаб «Новий громадянин» (фоторепортаж)

1135
кількість переглядів
Олександрія

5 лютого в Олександрії стартував проєкт зі створення та визначення напрямків діяльності громадського простору (хабу) з робочою назвою «Новий громадянин».

Захід складається з двох частин: ознайомчої та дискусійної, передає кореспондент CBN.

Перша включає екскурсію містом з метою ознайомлення з культурним, освітнім та рекреаційним середовищем, спілкування із представниками різних закладів та промислових підприємств. Учасники заходу вже відвідали підприємство «Укрнасосервіс» та провели зустріч в Олександрійському музейному центрі.

Протягом дня заплановані зустрічі у міській музичній школі, рекреаційно-оздоровчому центрі та політехнічному коледжі, а також «жива» екскурсія з метою знайомства з архітектурними пам’ятками міста, збудованими у різні часи.

Друга частина передбачає зустріч представників громадянського суспільства, бізнесу, депутатського корпусу, працівників виконавчої влади та діячів культури з метою формування спільного бачення трансформації міста та заснування громадського хабу в Олександрії.

Фото Віктора Голобородька

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.