Олександрійці впевнено здолали «Кайрат»

Перегляди: 758

Це третя перемога підопічних Володимира Шарана на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Підготовка ФК «Олександрія» в Туреччині до поновлення боротьби в Українській Прем’єр-Лізі наближається до свого завершення. Сьогодні наші земляки зіграли черговий контрольний матч на футбольному полі GLORIA SPORT ARENA (м. Белек, Туреччина.

Суперником команди Володимира Шарана був найсильніший клуб Казахстану – алматинський «Кайрат». До цього команди жодного разу не зустрічалися між собою.

Перший тайм звітної зустрічі не приніс успіху жодному з конкурентів. А ось у другій сорокап’ятихвилинці олександрійці додали в швидкості та наполегливості в атаці. І вже на 48-й хвилині Євген Шастал скористався помилкою голкіпера «Кайрата» й удало замкнув передачу партнера від лінії поля, вразивши порожні ворота.

За дев’ять хвилин Артем Сітало, після швидкої контратаки, здійснив рейд від центра поля, виграв боротьбу в захисника, обіграв голкіпера і влучно пробив метрів із 16-ти – 2:0.

Третій м’яч у ворота казахської команди після класної швидкої контратаки забив потужним ударом здалеку на 70-й хвилині Андрій Новіков. А за десять хвилин Денис Устименко завершив багатоходову комбінацію партнерів, замкнувши передачу на дальній стійці – 4:0.

Ну а свій гол престижу футболісти «Кайрата» забили вже наприкінці матчу класним ударом зі штрафного в дев’ятку метрів із 17-ти – 4:1.

[contact-form][contact-field label="Name" type="name" required="true" /][contact-field label="Email" type="email" required="true" /][contact-field label="Website" type="url" /][contact-field label="Message" type="textarea" /][/contact-form]

Стартовий склад ФК «Олександрія»: Билик - Пашаев, Бондаренко, Дубра, Вантух - Гречишкін, Банада - Шастал, Ковалец, Третьяков - Сітало