У Кропивницькому пояснили, як правильно святкувати китайський Новий рік (фото)

414
кількість переглядів
Китайський Новий рік

У Кропивницькому відбулася презентація «Китайський Новий рік – прихід стального бика», присвячена культурі КНР, передає CBN.

Як святкують новий рік китайці, що їдять під час святкування, розповіла наукова співробітниця відділу фондів Музею мистецтв Марія Войченко.

Наприклад, вони відганяють злих духів, чіпляючи на двері спеціальні червоні наліпки з ієрогліфами щастя та радості. А також дарують один одному червоні конверти з грошима – хунбао.

«Китайці Новий рік називають Святом весни і відзначають його протягом двох тижнів. Вони прикрашають домівку не ялинкою, а червоними ліхтариками», — розповіла Марія Войченко.

Дата Нового року в Китаї відповідає другому молодику після зимового сонцестояння. У 2021-му він починається 12 лютого. Це буде 4719-й Новий рік за китайським календарем.

Гостей зустрічають символом достатку — рибою на столі. Гості обов’язково приносять із собою два мандарини і дарують господарям. Після святкування вже господарі дарують своїм гостям два солодкі плоди мандаринового дерева.

Подробиці можна дізнатися на YouTube каналі Музею мистецтв.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.