Житель Олександрії зарубав свою бабусю, його примусово госпіталізують до психіатричної лікарні

961
кількість переглядів
психлікарня

До психіатричної лікарні із суворим наглядом госпіталізують олександрійця, який восени минулого року вбив свою бабусю.

Відповідну ухвалу виніс Олександрійський міськрайонний суд на підставі висновків психіатричної експертизи, інформує CBN.

Трагедія сталася у листопаді 2020-го. Між бабусею і онуком виникла сварка. Останній сокирою наніс родичці щонайменше 15 ударів. Жінка померла внаслідок травматичного шоку.

До моменту вчинення злочину підозрюваний жебракував у столиці. Там його знайшла бабуся і забрала додому, аби оформити на стаціонарне лікування до психлікарні. Проте не встигла.

Слідство тривало майже три місяці. Підозрюваний на суді своєї провини так і не визнав. Запевняв — у потерпілої стався інсульт і численні тілесні ушкодження вона отримала внаслідок падіння. Ухвала суду – примусове лікування у психіатричній лікарні із суворим наглядом.

«Справа розглядалася на підставі клопотання прокурора про застосування заходів медичного характеру, оскільки за висновком психіатричної експертизи особа визнана неосудною, тобто в момент скоєння і під час розгляду справи особа хворіла і вона не могла керувати своїми діями і розуміти значення своїх дій. Тобто особа має психічну хворобу», – прокоментувала рішення заступниця голови Олександрійського міськрайонного суду Галина Коліуш.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.