У Кропивницькому хочуть запровадити нові маршрути комунального транспорту

2591
кількість переглядів
тролейбус
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Створити у Кропивницькому новий тролейбусний маршрут пропонує Ярослав Молчанов, передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Відповідне звернення він оприлюднив на сайті електронних петицій.

«Прошу Вас розглянути новий тролейбусний маршрут, який дозволить покращити транспортне сполучення Селища Гірничого, Масляниківки – з’єднати Центр міста, мікрорайон Ковалівка, Попова та Жадова сучасним, екологічним та економічним транспортом», – звернувся кропивничанин до влади міста.

Дмитро Степаненко вважає, що жителям Балашівки не завадить більш короткий і зручний маршрут до обласної лікарні та мікрорайону Космонавтів.

«Дістатися Балашівки з м/р Жадова-Попова незручно. Діє маршрут 134 через центр і Ковалівку, що займає багато часу. Вимагаємо організувати маршрут маршрутного таксі Жадова-Попова-Ю. Коваленко-Університетський-Волкова-Джерельна-Кільцева, протяжністю близько 5 км із залученням до перевезення малогабаритних автобусів», – йдеться у зверненні кропивничанина.

Збір підписів триває.

Зазначимо, що минулого року кропивничани 518 голосами за 450 необхідних підтримали петицію про створення або зміну одного з діючих маршрутів таким чином, щоб він рухався по вулиці Волкова до Нової Балашівки, яким би користувалися також мешканці Біляєва та Озерної Балки.

Постійна комісія міськради Кропивницького з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів винесла наступне рішення:

«Проведено обстеження вулиць Кільцевої, Родникової, Волкова та встановлено, що проїжджа частина даних вулиць не відповідає вимогам безпеки дорожнього руху, а саме: пішохідні тротуари та на окремих ділянках вулиць завузька проїжджа частина, менше 7 м.

На дамбі по вул. Волкова існує значний кут нахилу, що не дозволяє організувати регулярні перевезення пасажирів. Крім того, вага транспортних засобів, які використовує КП «Електротранс» є завеликою (більше 12 т), що може призвести до часткового руйнування дорожнього полотна.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.11.2012 № 942 (зі змінами, внесеними з 2013 по 2019 роки) було затверджено нову маршрутну мережу міста, яка була розроблена з урахуванням необхідності максимального виключення дублювання автобусних маршрутів.

Враховуючи вищевикладене, члени комісії не підтримали електронну петицію, як таку, що не може бути реалізована, через небезпеку чи перешкоду для руху транспортних засобів, які можуть бути задіяні для організації регулярних пасажирських перевезень, запропонованих петицією».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.