У ЦДПУ планують створити студентський коворкінг

262
кількість переглядів
студенти

В. о. ректора ЦДПУ й кандидат на цю посаду Олег Семенюк розповів CBN про свої плани в разі перемоги на виборах.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Інтерв’ю з ним вийшло на сайті CBN учора, 17 лютого.

«Ми продовжимо роботи з енергозбереження, плануємо створити студентський коворкінг, – сказав Олег Семенюк. – Хочемо розширити потужності інтернет-каналу та нашої мережі, адже дистанційка нікуди від нас не подінеться, хоча б епізодично, але в найближчі роки буде. Практично довели до розуму стадіон, реставрували приміщення факультету фізвиховання, хочемо і спортзал зробити таким, щоб на нього приємно було поглянути. Внутрішньо він нормальний, але зовнішньо – треба утеплювати».

Кандидат на посаду ректора ЦДПУ Олег Семенюк: «Ми в ситуації, коли правила гри змінюються після її початку»

Він також зазначив: «Подали документи в міністерство на програму студентських гуртожитків. Ми у третьому й четвертому гуртожитку ремонт у блоках поробили, кухні, душові, бойлери на всіх поверхах. А ця програма передбачає й утеплення, і заміну систем опалення, і – найголовніше – заміну електромережі. До речі, останні п’ять чи шість років кращий у місті – наш перший гуртожиток, ми його модернізували, відмовилися від газу і поставили електроплити, зробили додаткові побутові кімнати тощо».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.