У Кропивницькому від перевізників чекають на оновлення парку маршруток

740
кількість переглядів
маршрутка

Ситуація з громадським транспортом в місті незадовільна через карантинні обмеження.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це на сьогоднішній апаратній нараді заявив міський голова Кропивницького Андрій Райкович, передає CBN.

Він наголосив, що порушувати їх ніхто не має права. Але керівництво міста неодноразово зверталося до уряду, щоб змінити умови перевезення пасажирів в залежності від зонування по санітарній ситуації в регіонах.

З іншої сторони, за словами Андрія Райковича, приватні перевізники саботують питання якісного надання людям послуг з перевезення.

«Цьому прийде край. Створено комунальне підприємство, яке може справитися з пасажирськими перевезеннями і не допустити колапсу», — заявив міський голова.

Сучасний міський транспорт сконструйований таким чином, що лише 30% місць в ньому – сидячі. Але через прийняті в країні рішення люди стикаються з проблемами пересування містом, а комунальне підприємство з великими збитками.

«Коли в місто під знаки заїжджає великоваговий транспорт, цього ніхто не бачить, проте бігаємо і рахуємо, чи не взяли 1-2 стоячих пасажирів в автобус, тролейбус, таким чином ми відстоюємо геть не державні інтереси! Мене це дуже обурює», — заявив Андрій Райкович.

Міський голова дав доручення зібрати керівників підприємств-перевізників та поспілкуватися з питання оновлення транспортного парку.

«Або вони чують владу в місті, або ж їхній бізнес буде реформований», — заявив Андрій Райкович.

Дивіться: Подорожчання проїзду в Кропивницькому – кому вигідно? Ток-шоу «Просто – не просто» (відео)

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.