Жителі скандального гуртожитку штурмували кабінет мера Кропивницького (фото)

0
4106
кількість переглядів

Мешканці гуртожитку на проспекті Університетському, 21, без попереднього запису спробували увірватися до кабінету міського голови Кропивницького Андрія Райковича перед обідом сьогодні, 22 лютого.

Співробітники міськвиконкому викликали поліцію, передає кореспондент CBN.

Мешканка гуртожитку Світлана Бондаренко заявила, що мерія не хоче допомагати людям.

Натомість головний спеціаліст юридичного відділу Володимир Покаленко
продемонстрував документи, що міська рада з 2019 року в суді відстоює інтереси містян.

«Останнє засідання Апеляційного суду відбулося в січні, ми його виграли. Після цього чекаємо рішення Верховної Ради про внесення цього гуртожитку до переліку таких, що підлягають повинні стати муніципальною власністю», – сказав він.

Нагадаємо, власник будівлі по проспекту Університетському, 21, ПП «Вагран» та мешканці гуртожитку не можуть знайти спільної мови з 2004 року. Люди вимагають перевести будівлю у комунальну власність міста. Аби домогтися цього, вони позивалися до суду, неодноразово перекривали дорогу та встановлювали намет на центральній площі Кропивницького.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.