Жителям Кіровоградщини компенсували понад 13 мільйонів гривень за електроенергію

312
кількість переглядів
гроші

Обласна енергопостачальна компанія зарахувала жителям Кіровоградщини компенсацію від держави за січень на особові рахунки у сумі 13 мільйонів 706 тисяч 666 гривень.

Про це CBN поінформували у пресслужбі ОДА.

Найбільше коштів отримали в Добровеличківському районі – 2 158 152 гривень, Гайворонському – 2 116 481 гривню та Новоукраїнському – 1 557 863 гривень. 

«Компенсації виплачуються мешканцям будинків, у тому числі готельного типу, квартир і гуртожитків, які обладнані в установленому порядку електроопалювальними установками. Також компенсація передбачена мешканцям багатоквартирних будинків, у яких немає ані газу, ані централізованого теплопостачання. Плюс до категорії людей, яким є відшкодування, належать багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу», – нагадала директорка департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила зміни до бюджету і, у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію, передбачила компенсацію споживачам, які мають електроопалення.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.