«Просто – не просто»: як у Кропивницькому не допустити загибелі дітей на недобудовах

538
кількість переглядів
Надія Паливода

Як не допустити нових трагедій, подібних тій, що сталася на недобудові у Кропивницькому?

Це під час ток-шоу «Просто – не просто» з Дариною Романською обговорили в.о. начальника спецінспекції міста Олександр Брюховецький, громадська активістка ГО «Озеленення Кропивницький» Надія Паливода, юрист Геннадій Нікішов та начальник міського управління капітального будівництва Сергій Білокінь, передає CBN.

Надія Паливода здивована реакцією міського голови Андрія Райковича, який в своєму дописі основну вину поклав на батьків, «які погано працюють з дітьми, що діти змушені сидіти в інтернетах, проводять з ними так мало часу, що вони закінчують життя самогубством».

«Де ж хоч натяки на якусь комісію, що вона працює, які напрацювання в плані огорожі?», – зазначила Надія Паливода і додала приклад багатоповерхівки біля «Ацинусу», яка дуже добре огорожена і де є охорона.

«Іде пряма загроза життю громадян», – заявила громадська активістка.

За словами Сергія Білоконя, власників недобудов, які не мають можливості якісно законсервувати будівництво, влада запрошує до діалогу, але вони не йдуть.

В місті є 8 найнебезпечніших недобудов, до яких є вільний доступ. Серед їхніх власників — МВС в області та обласна рада.

Чи можна на них вплинути, чи є інші рішення, дізнаєтесь, якщо ввімкнете сьогодні, 26 лютого, о 19.00 телеканал «Вітер», щоб подивитись ток-шоу «Просто – не просто».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.