Стало відомо, скільки коштуватиме проїзд у тролейбусах Кропивницького після підвищення тарифів

3403
кількість переглядів
тролейбус
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Вартість проїзду у тролейбусах Кропивницького хочуть підняти одразу до 5 гривень.

Про це під час громадського обговорення підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті та маршрутках Кропивницького заявив Віктор Житник, начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міськради, інформує кореспондент CBN.

На заході присутні водії комунального та приватного транспорту, громадські активісти та небайдужі громадяни.

За інформацією Віктора Житника, тариф на проїзд у тролейбусі в сумі 2,50 грн запровадили ще у 2016 році. Він потребує коригування через підвищення мінімальної зарплати, витрат на паливо, цін на деталі тощо. Умови перевезення також змінилися: порівняно з 2019 роком людей в тролейбусах поменшало на 50 відсотків. У звʼязку з цим у міськраді хочуть підвищити тариф на проїзд у тролейбусах до 5 гривень.

«Це лише часткове вирішення проблеми», — наголосив Віктор Житник.

За його словами, собівартість перевезення 1 пасажира електротранспортом у Кропивницькому сягає суми у 7 грн. Посадовець наголосив: наслідком дії старих тарифів стане скорочення транспорту на лінії, особливо у вечірній час.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.