Ексдиректор «Радія ЛЕД» хоче керувати капітальним будівництвом на Кіровоградщині

393
кількість переглядів

Колишній директор ТОВ «Радій ЛЕД» Максим Сергієнко претендує на посаду заступника директора департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської обласної державної адміністрації – начальника управління капітального будівництва.

Про це свідчить його декларація, передає кореспондент CBN.

Департамент капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської ОДА – головний розпорядник бюджетних коштів на 2021 рік.

Максим Сергієнко 1979 року народження, депутат Соколівської сільради, керівник ГО «Сокіл». Закінчив Центральноукраїнський педуніверситет за спеціальністю вчитель англійської мови. До 16 жовтня 2020-го обіймав посаду директора ТОВ «Радій ЛЕД».

У 2016 році Максим Сергієнко шукав роботу менеджера з продажів.

У родини Сергієнків – будинок у Соколівському та квартира в Кропивницькому. На дружину депутата записане авто Mersedes-Benz CLA 2014 року випуску.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.