В Олександрії хочуть перейменувати міський палац культури

731
кількість переглядів
театр

Міський палац культури хочуть перейменувати в Олександрійський театр.

Про це кореспонденту CBN повідомила заступниця Олександрійського міського голови Ірина Чемерис.

Відповідні проекти рішень уже внесені на розгляд виконкому та міської ради. Заклад культури – пам’ятка архітектури кінця 19 століття.

Сцена театру пам’ятає вистави корифеїв українського театру – Марка Кропивницького, Марії Заньковецької, Панаса Саксаганського, Миколи Садовського та Івана Карпенка-Карого. Свого часу фото театру увійшло до серії листівок «Найкращі театральні будівлі світу».

За радянських часів будівля належала машинобудівному підприємству, а у 2000-му перейшла на баланс міста. П’ять років тому за сприяння тодішнього очільника області, а нині міського голови Сергія Кузьменка розпочалася масштабна реконструкція палацу, де вдалося повністю відновити історичний вигляд будівлі, і зробити сучасні технічні рішення.

Олександрійський театр – це буде власна назва споруди, а за формою і призначенням заклад залишиться палацом культури.

«Ми плануємо саме на цій території, території старого міста Олександрії, проводити екскурсії для туристів», – зазначила Ірина Чемерис.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.