Ректор ЦДПУ пояснив, чому у виші будуть треті вибори за півроку

1134
кількість переглядів
Олег Семенюк
Олег Семенюк. Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Втретє за останні півроку будуть обирати ректора в Центральноукраїнському педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У коментарі телеканалу «Вітер» ректор ЦДПУ Олег Семенюк пояснив це правовою колізією.

Згідно зі змінами у законодавстві, тепер не можна підписувати контракт з людиною, яка вже відпрацювала два терміни на відповідній посаді. Наразі в університеті чекають роз’яснення від Міністерства освіти і науки України.

«Тобто якщо навіть вибори пройшли, а контракт не був підписаний, то вступає в дію теза про цей термін незалежно від того, як тебе обирали. Тобто два поспіль і третій не можна», – сказав Семенюк, який уже двічі очолював університет.

«Думаю, ми отримаємо роз’яснення. У всякому випадку наш організаційний комітет звернувся до Міністерства з проханням надати таке роз’яснення, тому що тут виникає колізія права. З одного боку, вибори визнані такими, що відбулися, а з іншого боку – оголошені нові», – додав він.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки призначило вибори ректора ЦДПУ на 27 травня. 4 березня відбувся другий тур повторних виборів, у якому Олег Семенюк переміг Валерія Радула.

Перші вибори ректора восени 2020 року завершилися тим, що жоден з кандидатів не набрав потрібної для перемоги кількості голосів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.