Кропивничани здобули п’ять нагород на Кубку України з грепплінгу (фото)

825
кількість переглядів
грепплінг

У Харкові проходять фінальні змагання Кубку України з грепплінгу, повідомили СВN в Кіровоградській обласній федерації панкратіону та грепплінгу.

У Харкові представники Кіровоградщини п’ять разів підіймалися на призовий п’єдестал.

Денис Гадіров, який виступає у ваговій категорії 92 кг, та Мілан Ніколенко (62 кг), тренер у розділі ноу-Гі (боротьба без кімоно), посіли перші місця та виконали норматив майстра спорту України з грепплінгу.

Анатолій Бондаренко (вага понад 100 кг) та Сергій Костюк (100 кг) у розділі ноу-Гі посіли треті місця.

У розділі Гі (боротьба в кімоно або рашгарді) Сергій Костюк здобув срібну нагороду.

До успіху своїх учнів привели тренери Олександр Коренков і Олександр Гусак.

Грепплінг (від англ. grapple, зчеплення, (абордажний) крюк, боротьба (на короткій дистанції)) – спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Грепплінг є боротьбою на підкорення, тобто основна мета спортсмена (грепплера) – це саме примус суперника до здачі. Ударна техніка в грепплінгу суворо заборонена.

Фото Кіровоградської обласної федерації панкратіону та грепплінгу

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.