Танцювальний колектив з Кропивницького отримав гран-прі міжнародного фестивалю

921
кількість переглядів
Час пік

На міжнародному фестивалі-конкурсі «Пісенна і танцювальна Хортиця-2021» народний художній хореографічний ансамбль «Час пік» отримав дві вищі нагороди у двох номінаціях.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на сторінку Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості у Facebook.

Фестиваль відбувся в Запоріжжі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України. Участь у фестивалі брали у дистанційному форматі.

За рішенням колегії суддів кропивницький хореографічний ансамбль «Час пік» під керівництвом Заслуженого працівника освіти України Ірини Мурованої отримав гран-прі у номінації «Сучасна хореографія» за композиції «Нічне танго» та «Вище неба».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.