На Кіровоградщині відкрили дві поліцейські станції (фоторепортаж)

627
кількість переглядів
поліція

На Кіровоградщині у двох населених пунктах розпочали роботу поліцейські станції.

Відкриття відбулися сьогодні, 31 березня, за участі начальника поліції області Романа Козьякова, керівництва управління превентивної діяльності ГУНП, місцевих підрозділів поліції та представників громад, повідомили CBN у секторі комунікації ГУ Національної поліції в області.

До складу Соколівської територіальної громади входять 22 населених пункти з населенням у понад 10,3 тисячі осіб. Обслуговують територію двоє поліцейських офіцерів громади. У листопаді минулого року в селі Карлівка відкрили першу поліцейську станцію.

Нині друга станція розпочала роботу безпосередньо у селі Соколівське.

Ще одна поліцейська станція запрацювала у селі Созонівка, що входить до Великосеверинівської територіальної громади. Загалом громада налічує 11 населених пунктів, де проживають понад 6,2 тисячі осіб. На території громади з кінця 2019 року працює поліцейська станція у селі Оситняжка. Обслуговують територіальну громаду двоє поліцейських офіцерів громади.

«Формування безпекового середовища – одне з пріоритетних завдань поліції. У співпраці з представниками громади ми продовжуємо реалізувати на території області відповідні проєкти. Дякуємо за підтримку та ефективну комунікацію, вжиття спільних заходів із профілактики правопорушень та підтримання публічного порядку і безпеки на Кіровоградщині. Робота у цьому напрямку триває», – зазначив керівник поліції області Роман Козьяков.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.