Стало відомо, коли на Кіровоградщині відбудеться перше пробне ЗНО

363
кількість переглядів
ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання на Кіровоградщині відбудеться 10 квітня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

На нього зареєструвались понад 3 тисячі учасників, передає кореспондент CBN.

Буде 17 пунктів тестування по всіх районах області.

Учасникам необхідно мати з собою змінну маску і три ручки чорного кольору. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, для проходження очного пробного ЗНО можна було обрати лише один предмет.

«Вони матимуть можливість пройти тестування очно з одного предмету, а заочно отримати в електронному вигляді зошити і бланки відповідей можна хоч з усіх інших предметів. До 14 квітням можна надсилати до Українського центру оцінювання якості освіти, і ви до 16 квітня отримаєте результат за 12-бальною, за 100-бальною шкалою з тих предметів, які ви прислали в бланку відповідей. Тобто ви можете побачити не тільки саму процедуру одного з предметів, але й оцінити свої знання з усіх тих предметів, які вам потрібні для участі у вступній кампанії», – зазначив директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.