У Новоукраїнці подорожчав проїзд у міському автобусі

550
кількість переглядів
гроші

Вартість проїзду в міському автобусі в Новоукраїнці відтепер становить 10 грн.

Про це йдеться у рішенні виконкому міськради Новоукраїнки.

«Встановити граничну вартість разового проїзду одного пасажира з 01 квітня 2021 року на міських автобусних маршрутах загального користування №1 “ЗШ № 4 – лікарня”, №2 “Автостанція – лікарня”, №3 “вул. Перекопська – вул. Івана Богуна”, №4 “ПТУ – ЗШ № 4 – лікарня”, №5 “с. Звірівка – лікарня”, №6 “вул. Іліци – лікарня” у розмірі 10 грн», – сказано в документі.

В іншому пункті рішення – про розірвання договору з одним з перевізників: «У зв’язку з невиконанням ФОП Ревенком І. О. договору №325 на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 5 “с. Звірівка – лікарня” рекомендувати міському голові розірвати даний договір з 03 квітня 2021 року та оголосити конкурс на автобусний маршрут загального користування між м. Новоукраїнка та с. Звірівка».

Нагадаємо, з 13 березня подорожчав проїзд і в Кропивницькому.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.