Мер Кропивницького просить містян не виходити з дому

10102
кількість переглядів
Андрій Райкович

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович просить жителів міста лишатися вдома та без зайвої потреби не відвідувати людні місця.

Своє звернення він оприлюднив у Facebook.

У дописі, зокрема, сказано: «Ранок суботи, а я про дуже болюче. Вчора головна інфекціоністка міста Ірина Панченко розповіла про поточний момент з коронавірусом. Він не є легким. В лікарнях дуже багато хворих, які потребують постійної кисневої підтримки».

«Тому прошу вас, у вихідні, що розпочалися, бути вдома, без зайвої потреби не відвідувати людні місця. За можливості не їздити в громадському транспорті. Дослухайтесь до мене самі, розкажіть друзям, близьким і рідним. Жорстко дотримуйтесь усіх карантинних вимог», – написав Райкович.

«Дорогі мої містяни, кожне таке моє звернення до вас – це теж надія на вашу свідомість. В місті дуже багато нагальних проблем: ремонтів, будівництва, модернізацій комунального господарства, але найперше – це охорона здоров’я. Все потерпить, почекає, тільки не ваші життя», – резюмував міський голова.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.