Гола реперка з Кіровоградщини обкуталася прапором України (фото)

0
481
кількість переглядів

Реперка Аlyona Alyona, яка днями випустила альбом під назвою «Галас», вирішила прокоментувати той галас, якого наробили в мережі її провокаційні фото, пише «Таблоїд».

Хейт, який отримала зірка через світлину, на якій гола позує в прапорі України, Олена вважає проявом подвійних стандартів, заявила вона у розмові зі «Сніданком з 1+1».

Аlyona Alyona повторила за американкою Lizzo. Остання в такий яскравий спосіб торік закликала співвітчизників голосувати на виборах президента США.

«По-перше, я не хотіла нічиї почуття образити. А по-друге, ці люди живуть у своїй маленькій капсулі такого патріотизму, любові до України і ніколи не були на Майдані і не бачили, що у будь-якому сувенірному магазині продаються труси з прапором України, чим це не паплюження? Для мене це подвійні стандарти», – наголосила Аlyona Alyona.

«Я говорю про важливі речі. Так само, що стосується моєї зовнішності, і про що я читаю реп. Яка різниця, з якою зовнішністю людина читає про важливі речі. Але для людей це важливо. Це є подвійні стандарти. Мені хочеться про це говорити, і на цьому я не зупинюся. Ми зробили галас, вийшов альбом “Галас”, і далі галасу буде ще більше», – запевнила вона.

Зі слів артистки, американська реперка Lizzo, чиє фото у прапорі вона відтворила, є для неї взірцем.

«Я спостерігаю за її діяльністю і за її відношенням до своєї країни, як вона переживає. Мені це близько. Я обрала те фото, яке близьке мені, тому що я також плекаю за свою державу, я переживаю. Я беру участь у багатьох соцініціативах, я займаюсь благодійністю. Щоб змінювати суспільство на краще. Для мене ця фотографія, по-перше, вона мала великий фідбек у моєму серці, тому що це гарно, по-друге, вона провокативна. Тобто увага буде привернута», – пояснила Аlyona Alyona.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.