Людина екскандидата в мери Кропивницького претендує на посаду консультанта голови облради

887
кількість переглядів
Дмитро Бабак
Дмитро Бабак / Facebook

Дмитро Бабак претендує на посаду консультанта голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради.

Відповідну декларацію він подав 8 квітня, передає кореспондент CBN.

За даними сервісу Opendatabot.ua, Дмитро Бабак здійснює підприємницьку діяльність у сфері роздрібної торгівлі комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах, є засновником ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» та керівником ГО «Урбан. Кроп».

У 2019-2020 роках Дмитро Бабак очолював Координаційну раду з питань молодіжної політики при Кіровоградській ОДА, він – автор проекту спортивних майданчиків «Руки-базуки».

Нагадаємо, торік Дмитро Бабак брав участь у місцевих виборах, балотувався до обласної та Кропивницької міської рад від політичної партії «Перспектива міста» Артема Стрижакова, але не пройшов.

Сам Артем Стрижаков балотувався на посаду міського голови Кропивницького, але програв Андрію Райковичу.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.