Сміттєва загроза на Кіровоградщині – ток-шоу «Просто – не просто» (відео)

449
кількість переглядів

Кожні дві години троє українців помирають через жахливий стан навколишнього середовища. Про це звітує Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Натомість у світі щороку від хвороб, пов’язаних з брудною водою та антисанітарією, помирає близько 1,4 мільйона людей.

Цьогоріч традиційний загальноміський суботник у Кропивницькому скасували через карантинні обмеження. Тож прибирання організовують волонтери. Але місто забруднене настільки, що їхніх зусиль недостатньо.

І така ситуація по всій області – купи сміття та несанкціоновані сміттєзвалища бачимо при в’їздах у Знам’янку, Світловодськ, Долинську та інші населені пункти.

Що з цим робити? Як жителям Кіровоградщини не потонути у власному непотребі? Про це новий випуск ток-шоу «Просто – не просто».

Гості програми:

– Євгенія Ткаченко – екоактивістка, засновниця руху «Ти ж екоактивіст»;
– Володимир Лєбєдєв – засновник благодійної організації «Дім милосердя»;
– Олександр Ковтунов – екоактивіст, голова ГО «Еколіга»;
– Костянтин Каспров – голова організації «Наше місто».

Дивіться програму щоп’ятниці о 19:15 на телеканалі «Вітер».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.