Кропивницький БК «Золотой Вєк» впевнено вийшов до півфіналу чемпіонату України Першої ліги

Перегляди: 699

У спортивному залі факультету фізвиховання ЦДПУ ім. В. Винниченка відбувся другий чвертьфінальний поєдинок чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі між кропивницьким «Золотим Вєком» та БК «Київ-Баскет-2».

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Нагадаємо, що в першому матчі серії до двох перемог в Києві перемогу святкували кропивничани – 63:51.

Не мали хлопці Андрія Бабенка особливих проблем і в другому протиборстві. Вже в першій чверті «золоті» продемонстрували, що налаштовані рішуче. Наші баскетболісти злагоджено діяли в захисті й результативно в нападі. Особливо запам’яталися вболівальникам, які прийшли підтримати господарів майданчика, два влучних дуже далеких кидки капітана «Золотого Вєка» Богдана Сосоя. Та й інші наші лідери надали молодим суперникам урок майстерності, забезпечивши собі перевагу після першого періоду в 13 очок – 24:11.

У другій десятихвилинці підопічні Андрія Бабенка продовжували домінувати на майданчику і, попри перевагу гостей в зрості, вигравали боротьбу за підбирання. Та й в комбінаційній грі в нападі кропивничани перегравали конкурентів, влучаючи з різних дистанцій. Тож, на велику перерву суперники пішли за 16-ти очкової переваги «золотих» – 46:30.

А ось на початку третьої десятихвилинки наші хлопці трохи розслабилися. Це відчули кияни, які ввімкнули пресинг і змусили суперників помилятися. Після декількох дальніх влучань та швидких проходів під кошик після втрат гравців нашої команди гості скоротили своє відставання до 9-ти очок – 53:44.

Але господарі не захотіли доводити справу до третього матчу. Після класних проходів Баранова та Ожегова, самовідданої боротьби та влучань з під кошика Дробязка й Мельника та результативних передач Сосоя, «золоті» повернули собі ініціативу й швидко відірвалися на двадцять пунктів.

Не зіпсували картини й резервісти, яких Андрій Бабенко випустив на майданчик у четвертій чверті. Фінальна сирена зафіксувала другу перемогу «Золотого Вєка» - 81:66 (24:11, 22:19, 22:16, 13:20), яка вивела нашу команду до півфіналу.

Майже всі гравці «золотих», яки виходили на майданчик зробили свій внесок в успіх: Олександр Дробязко (22 очки, 9 підбирань, 2 передачі), Антон Мельник (19 очок, 6 підбирань, 4 передачі), Максим Ожегов (15 очок, 3 підбирання, 3 передачі), Дмитро Баранов (4 очки, 4 підбирання, 1 передача), Богдан Сосой (10 очок, 7 передач, 2 підбирання), Богдан Ткаченко (2 очки, 1 підбирання, 1 передача), Іван Рибченко (3 очки, 1 підбирання, 1 передача), Олександр Хапун (3 очки, 3 підбирання, 2 передачі), Юрій Курячий (3 очки, 3 підбирання) та Вадим Огородник (2 підбирання).

У півфіналі хлопці Андрія Бабенка зустрінуться «Хмельницкою Політехнікою», яка також з рахунком 2:0 (89:79, 77:72) в своїй серії здолала запорізький «Металург-НУЗП».