Кропивничани блискуче виступили на паралімпійському Кубку України з плавання

Перегляди: 723

У Кам’янському Дніпропетровської області відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

На цих стартах спортсмени Кіровоградщини зібрали цілу колекцію нагород.

Зокрема, три золоті медалі на дистанціях 50, 100 та 200 метрів вільним стилем виборов дворазовий бронзовий призер Паралімпіади в Ріо 2016 року Андрій Деревінський.

Золото у плаванні на 50 метрів вільним стилем, два срібла на дистанціях 50 метрів на спині та брасом, а також бронзу на стометрівці на спині здобув Денис Жижка.

Ще одну золоту нагороду до скарбнички нашої збірної принесла в плаванні на 50 метрів батерфляєм Вікторія Семідетна. До того ж в її активі ще дві срібні (50 та 100 м брас) та одна бронзова медаль (50 м вільним стилем).

Двічі фінішувала другою на дистанціях 50 метрів вільним стилем і на спині наша Олександра Шмиголь.

До такого успіху своїх вихованців привела заслужена тренерка України Олена Кузніцова.