Перша у світі: топ-модель із Кропивницького перевела себе в цифровий формат (фото)

0
737
кількість переглядів

Модель Аліна Байкова стала першою в світі манекенницею, у якої є шанс заробити на нових технологіях: на продаж виставлено її сюрреалістичне зображення, перекладене в NFT.

Купити токен можна за криптовалюту Ethereum, пише «Газета.Ru».

Фотографія є сюрреалістичним зображенням під назвою «Природна форма» (Natural Form), створеним художником Чарльзом Бентлі на основі знімка, зробленого фотографом Жаном-Баптистом Фортом для рекламної кампанії дизайнера Жана-Луї Сабаджі. Нещодавно його опублікувала у своєму Instagram сама Аліна Байкова, проте придбати зображення можна у платформи Foundation, яка виставила ціну в 2564 Ethereum, що в доларовому еквіваленті становить $ 6 тис.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Alina Baikova (@alina_baikova)

NFT – це одиниця даних у цифровій книзі, що називається блокчейном, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, і тому кожен з них не взаємозамінний.

Ethereum – криптовалюта та платформа для створення децентралізованих онлайн-сервісів на базі блокчейна, що працюють на базі розумних контрактів. Реалізована як єдина децентралізована віртуальна машина.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.