У «МакДональдз» показали, як виглядатиме ресторан у Кропивницькому (фото)

5072
кількість переглядів
МакДональдз

«МакДональдз» відкриє у Кропивницькому перший заклад із сучасним дизайном та облаштує міський сквер.

Поява «МакДональдз» у Кропивницькому створить близько 200 робочих місць, повідомили CBN у прес-службі «МакДональдз» в Україні.

Ресторан розташують на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної, у боковій частині центрального скверу. Заклад буде одноповерховим та матиме 120 посадкових місць у залі та 100 місць – на терасі. У ресторані облаштують дві лінії «МакДрайву» та зону «МакДелівері» (доставки). Відкриття ресторану планується на 2022 рік.

Будівля ресторану буде інтегрована в міський ландшафт з максимальним збереженням зеленої зони. Крім того, компанія планує провести реконструкцію та оздоблення всього скверу: додатково висадить більше 60 дерев, кущі та ялини, зробить пішохідні доріжки, облаштує лавки для відпочинку.

«Ми розуміємо хвилювання містян щодо відкриття ресторану у сквері. Тому максимально подбаємо про збереження зеленої зони. Ми щиро радіємо, коли громада — не просто сторонній оглядач, а й активний учасник суспільного життя. “МакДональдз” — це компанія, яка турбується про громади і довкілля. Маючи досвід в облаштуванні абсолютно різних місцевостей, ми з усією серйозністю підходимо до благоустрою території, покращуючи зручність, доступність та затишок для усіх мешканців міста. Наразі “МакДональдз” представлений 98 ресторанами у 21 місті України. Тож ми сподіваємося, що появу “МакДональдз” вітатимуть жителі Кропивницького», — зазначив директор з розвитку «МакДональдз в Україні» Віталій Стефурак.

Компанія також представила проєкт візуалізації будівлі ресторану і прилеглої території.

Компанія також інвестуватиме у розвиток місцевої громади, налагодження співпраці з локальними постачальниками, сприятиме розвитку інфраструктури з сортування та переробки відходів у місті. «Ми сподіваємось на відкриття ресторану “МакДональдз” у Кропивницькому, адже це забезпечить нові робочі місця, інвестиції та сприятиме розвитку нашого міста. Це також важливий сигнал для інших потенційних інвесторів звернути увагу на наше місто», — цитує Be-it Agency міського голову Кропивницького Андрія Райковича.

Також відомо, що в рамках глобального зобов’язання «МакДональдз» щодо відповідального використання ресурсів ресторан буде енергоефективним. Адже під час побудови використовуватимуться сучасні теплоізоляційні матеріали та обладнання, які дозволяють заощадити до 50% обсягу газу для обігріву приміщень.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.