Фонд Сергія Кузьменка «Турбота» допоміг військовим придбати необхідну на передовій автівку

453
кількість переглядів

Фонд Сергія Кузьменка «Турбота» допоміг військовим, які стримують ворога на Сході, придбати необхідну на передовій автівку.

Про це повідомляє CBN з посиланням на facebook-стoрінку міського голови Олександрії.

«Декілька днів тому до міської ради на моє ім’я надійшов лист від командира військової частини А3892, підполковника Володимира Бабаніна. У ньому йшлося, що бійцям 109 батальйону для якісного виконання завдань у зоні ООС та безпечного пересування потрібна допомога – у тому числі, й придбання легкового автомобіля», — йдеться у повідомленні Сергія Кузьменка.

Олександрійський міський голова зустрівся із військовослужбовцем цієї частини, жителем Олександрії Андрієм Маркір’євим (Andriy Baloo). Він повідомив, що авто коштує близько 60 тисяч гривень.

«У цьому батальйоні служить близько 30 олександрійців. Нині бійці знаходяться в самому пеклі передової, тому транспорт їм життєво необхідний. Це вже друге авто, на яке збирають кошти військові», — повідомив посадовець.

На першу «Ниву» допомогли зібрати волонтери та небайдужі олександрійці.

«Щоб оперативно придбати другу машину, 30 тисяч гривень виділить мій Благодійний Фонд Сергія Кузьменка «Турбота». Решту суми, за моїм проханням, погодився додати мій добрий знайомий, депутат міської ради Андрій Давидовський. Він також передасть 30 тисяч гривень. Таким чином, ми повністю закриваємо цю потребу. Дякуємо бійцям за захист! Разом – до перемоги!» — наголосив Сергій Кузьменко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.