Президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк: «Я не знаю, як вижив» (фото)

3127
кількість переглядів
Олександр Поворознюк. Фото з Facebook

Президент петрівського «Інгульця» Олександр Пoвoрoзнюк розповів про вибух гранати в кімнаті, де він перебував.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

«Я не можу зрозуміти, як я вижив», — наголосив президент «Інгульця» і кинув слухавку.

За інформацією ua-football.com, підприємець вибух ні з чим не пoв’язує:

«Не мoжу зрoзуміти, як це сталoся. Одне тільки скажу: не знаю, як я вижив. Прoстo не знаю. Кoли ти сидиш гoвoриш, прoстo ні прo щo, пoсміхаємoся все — і тут дивак витягує гранату, кидає на стіл».

За його словами, гранату витягнув той, хтo був у кoмпанії підприємця:

«Мене накриває стoлoм — це мене і врятувалo. Стoли та ікoни мене накривають, це мене і врятувалo».

У facebook-групі «Типова Олександрія» описали свою версію подій.

«Конфлікт між співвласниками агарного підприємства, в офісі якого і відбулась надзвичайна подія, імовірно, все ж був. Між співвласниками аграрного петрівського підприємства виникала напруженість через значні боргові зобов’язання. До “спілкування” власників бізнесу долучився О. Поворознюк, який імовірно, мав намір викупити бізнес за вигідною пропозицією», — повідомляють автори допису.

За їхньою інформацією, президент «Інгульця» приїхав на місце події із сином. Разом із дітьми одного з співвласників вони перебували на подвір’ї.

«Чоловіки спілкувались “гаряче” і в один момент співвласник бізнесу взяв до рук гранату з якої висмикнув чеку. Після того як всі оцінили “жарт”, комерсант сказав, що це учбова граната і поклав її у кишеню. Через декілька секунд вона вибухнула. 58-річний бізнесмен отримав численні поранення ноги та руки. Лікарі намагались врятувати йому життя, однак навіть ампутація ноги не допомогла – на ранок він помер від крововтрати і больового шоку», — йдеться у дописі.

Його автори стверджують: два інших учасника події ушкоджень не мають.

«Джерела повідомляють, що перед отриманням медичної допомоги підприємець, що призвів до вибуху гранати, намагався вибачитись за «жарт», оскільки він не знав, що граната є справжньою, а не муляжем», – пишуть автори допису.

Офіс, у якому стався вибух
Офіс, у якому стався вибух
Офіс, у якому стався вибух

Нагадаємо, внаслідок травм, отриманих в результаті вибуху, помер 58-річний чоловік.

Журналістка: у приміщенні, де знаходився президент ФК «Інгулець», вибухнула граната

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.